Programajánló

Események, programok a Börzsönyben

2010.04.15
Eseménynaptárunkban a Börzsönyben és környékén megrendezésre kerülő programokról, túrákról tájékozódhat. Az esemény címére kattintva annak információs oldalára ugrik az oldal, ha a dátumra kattint, akkor a kiválasztott nap programjainak részletes listáját láthatja.

Marosi lakoma - Nagymaros

sajttal, borral, csokoládéval és mangalica tállal
2012.03.03
A Marosi lakoma című rendezvényünk 16 órakor veszi kezdetét Heininger Károly többszörös díjnyertes borász pincéjében.
  • A lakoma ideje: 2012. március 3. szombat 16 órai kezdettel
  • A rendezvény időtartama: kb. 4 óra
  • Helye: Nagymaros, Heininger Károly pincéje
  • A lakoma ára: 12.000 Ft / fő
  • A helyfoglalás utolsó napja: február 26. vasárnap

A lakomára max. 40 főt tudunk fogadni. A rendezvényre helyet foglalni a konkolyrita@csakcsoki.hu email címen lehet.
Szóbeli felvilágosítást a 20/550 2046–os számon tudunk adni. (Konkoly Rita)

A törkölypálinkás zenés köszöntőt követően Heininger Károly boraihoz a Fekete tanya sajtjait kóstoljuk, melyek között az egyensúlyt Mojzes Péter teremtette meg. Az ezt követő édes percekben az FG Kézműves Csokoládé Manufaktúra bonbonjai olvadnak egységbe Jozifek Csilla és Gadó Gábor által válogatott kézműves borokkal. Egy hosszú zárszóként a Fekete Tanya mangalica táljaiban merülhetünk el illatos házi zsír, tejfölös túró és a sokszor csíp torma kíséretében. Mindezt frissen sült házi kenyérrel koronázzuk meg. A testi és lelki élvezetek egyensúlyáról Debri Bernadett és Vaskó Zsolt gondoskodik a magyar népzene gyöngyszemeivel.



Tisztelettel ajánljuk magunkat:

Várjuk sajttal, borral, csokoládéval, mangalica tállal és szeretettel mindnyájunk nevében: Konkoly Rita és Flamich Gábor